Lepiej zabić niż przeprosić?

Andrzej Bober Ich jest dwóch więc wyciągnołem dubeltówkę” 

“Leszek B. Kreft” Ja bym wynajął strzelca wyborowego ze sztucerem”

“Wiesław Romanowski zawsze masz w odwodzie kodeks karny, który przywiozłem z Sycylii, stoi za szafą”

To przykłady mowy nienawiści i gróźb pod naszym adresem padające na Facebook’owej stronie Łazarewicza. Co chciał nam zrobić dubeltówką Bober? Do czego ma służyć Kreftowi  strzelec wyborowy?

Ci ludzie, przyjaciele i znajomi Łazarewicza, od lat karmieni są przez niego kłamstwami co uruchamia spiralę nienawiści i stosowania przemocy prowadzącą do niszczenia ofiar Cezarego Łazarewicza.

Jakie są fakty za jakie gotowy jest zabijać Bober i Kreft, kumple Łazarewicza?

Cezary Łazarewicz ma dwa ciążące na nim prawomocne wyroki. W obu sąd stwierdza jego liczne manipulacje, oszustwa, świadome podawanie nieprawdy i nakazuje przeproszenie naszej firmy. Łazarewicz wyroków jednak nie wykonuje. Więcej, utrudnia ujawnienie prawdy i stosuje kłamstwo jako metodę niszczenia swoich ofiar. Wczoraj Cezary Łazarewicz opublikował następujący wpis:

“Szanowni Państwo, właśnie się dowiedziałem, że spółka MDI próbuje zamieścić ogłoszenie dotyczące mojej osoby, powołując się przy tym na wyrok sądowy. W związku z tym chciałem oświadczyć, że:

1. Zaskarżyłem ten wyrok i oczekuje na rozstrzygniecie w zakresie wstrzymania jego wykonalności

2. Wyrok nie zawiera klauzuli zastępczego wykonania przez powoda. Opublikowanie jakiegokolwiek ogłoszenia w moim imieniu byłoby bezprawne. Zastrzegam sobie w takim wypadku podjęcie odpowiednich działań prawnych.
Bardzo proszę o uszanowanie mojej decyzji.
Z poważaniem
Cezary Łazarewicz”

Łazarewicz doskonale wie, że sądy, za każdym razem w trzyosobowym składzie, latami drobiazgowo sprawdzały jego oszustwa i w sentencjach wyroków oraz uzasadnieniach do nich ujawniały jego brudne metody niszczenia ludzi. Nie wiedzą tego jednak jego koledzy i przyjaciele, których zaufanie wykorzystuje do niszczenia swoich ofiar.

Oto jak przedstawia się prawda o wczorajszym wpisie Łazarewicza:

  1. Sąd oddalił wniosek Cezarego Łazarewicza o wstrzymanie wykonania prawomocnego wyroku w dniu 18 października 2017. Sąd nakazał wykonanie wyroku (skan w załączniku). Stwierdzenie z oświadczenia Łazarewicza jest stuprocentowym kłamstwem.
  2. Wyrok sądu ma klauzulę wykonalności i Łazarewicz powinien go wykonać. Nie robi tego. Zamiast wykonać wyrok czeka aż MDI zleci komornikowi wykonanie wyroku żeby móc krzyczeć “To nie są moje przeprosiny”. Zamiast respektowania prawa kolejna świadoma manipulacja aby zakłamać prawdę.
  3. Nikt z naszej firmy nie próbował zamieścić wyroku w mediach. Przedstawiciel MDI skontaktował się z mediami w jakich mają zostać opublikowane przeprosiny i opublikowane informacje o kłamstwach Łazarewicza aby uzyskać informację o cenie ogłoszeń. Na podstawie wycen komornik działający w imieniu sądu w związku z prawomocnym wyrokiem pobierze stosowne kwoty z konta Łazarewicza i opublikuje wyrok w mediach. Taka jest procedura. Napisanie przez Łazarewicza, że próbowaliśmy niezgodnie z prawem opublikować wyrok jest kolejną manipulacją jakich dopuścił się już wielu.

Autor nagrodzonego w tym roku reportażu “Żeby nie było śladów” sam doskonale opanował SB-eckie metody niszczenia ludzi, kłamania w żywe oczy, zaprzeczania oczywistym faktom, utrudniania swoim ofiarom dochodzenia prawdy, zastraszania ludzi którzy mogą utrudnić mu stosowanie kłamstwa a nawet przyzwolenia do fizycznej przemocy i grożenia zabójstwem. Wszystko jest dobre aby ukryć własne oszustwa i zablokować ujawnienie prawdy przez swoje ofiary. Zamiast pałki Łazarewicz wykorzystuje słowa.

Zrzut ekranu 2017-11-11 o 10.11.10.pngZrzut ekranu 2017-11-11 o 10.08.48.png